Nakupujeme ve stavebninách

Když se objevily po sametové revoluci v Československu první supermarkety zaměřené na stavebniny, jinými slovy hobby markety, mnoho lidí je přivítalo s nadšením. Naše země je totiž velmi svérázná, co se týče kutilství, lidé byli za socialismu zvyklí v mnoha případech poradit si se vším sami a zejména improvizovat. Trh však nebyl dostatečně zásoben výrobky, které by plnily požadovaný standard, a tak se to podomácku různě „plácalo“ podle aktuálních možností.

přívěsný vozík

Od Sametové revoluce však uplynulo již více než třicet let a za tu dobu se obchodní domy se stavebninami a podobným sortimentem změnily k nepoznání. Nakoupíte pod jednou střechou mnohdy kompletní vybavení, které potřebujete pro realizaci vašich kutilských projektů.

Udělejte si dostatek času

Velkou chybou je nakupovat v hobby marketech ve spěchu. Tím se jednak zbytečně stresujete, a pak tu obvykle neobjevíte něco, co by vás mohlo inspirovat či změnit vaše perspektivy. Pokud máte v úmyslu rekonstruovat byt, dům, chalupu či zahradu, vydejte se na nákup s několikahodinovou časovou rezervou.

vozík za tažné zařízení

Přívěs na tažné zařízení

Jednou z výhod hobby marketů je pronájem přívěsů na tažné zařízení https://www.amsa.cz/Tazne-Zarizeni-3691. Pronájmy jsou velice levné a pro vás to znamená celou řadu dalších výhod:

Odvezete si vše domů sami – s maximálním přehledem naložíte na vozík nakoupené zboží a odjíždíte směr domov nebo chalupa. Pojedete opatrně a s citem, aby se nic nepoškodilo, což nelze vždy tvrdit o přepravních společnostech, které převáží zboží zákazníkům.

Nečekáte na přepravní společnost – pokud máte smluvenou externí dopravu, může to být problém, protože na přepravce musíte vyčkávat v určitém termínu, a ne vždy se vám to zrovna hodí. Někdy je nutné si kvůli tomu brát dovolenou anebo ztrácet čas, kdy byste mohli být úplně někde jinde a mít zajímavější program. S vlastním tažným zařízením nic takového neřešíte.