Několik tipů, jak si připadat přitažlivá

Snad každá žena touží po tom být krásná a připadat si přitažlivá. Některá z nás to má v tomto ohledu snazší, protože jí příroda dala do vínku symetrické rysy, bohatou hřívou či jiné oceňované přednosti. Přesto však každá z nás může udělat mnoho proto, aby se cítila lépe.
nalíčená brunetka

Čemu by žena měla věnovat pozornost?

·         PLEŤ
Starejte se o svoji pokožku. Nezapomínejte na pravidelné a poctivé odlíčení, věnujte své pokožce patřičnou péči, dopřejte si vyživující masky a občas zajděte na kosmetiku. Pokud máte nečistou pleť, ovlivní tato skutečnost celkový dojem.

·         VLASY
Patřičnou péči dopřávejte i svým vlasům, také ty neukryjete a jsou na první pohled vidět. Samozřejmostí je pravidelné mytí a také vlasy je potřeba čas od času vyživit nějakou kvalitní pečující kúrou, budou pak krásně lesklé a vypadat zdravě.

·         MAKE-UP
Je vcelku jedno, jestli se skoro nelíčíte nebo naopak bez make-upu nevynesete ani odpadkový koš. Důležité však je, aby bylo vaše líčení příjemně sladěné. Stále navíc platí, že méně znamená více, při běžném dni to proto s make-upem nepřehánějte, aby vaše tvář nevypadala jako děsivá maska…

·         UPRAVENÉ NEHTY
Měly by být naprostou samozřejmostí. Myslíte si, že okousaných a neupravených nehtů si nikdo nevšimne? Omyl, i když se to možná nezdá, je to jedna ze základních věcí, kterých si vaše okolí všimne.
usměvavé černošky
·         OUTFIT 
Bohužel spousta žen dokáže všechny předchozí body „pohřbít“ svým outfitem. Máte příšerný vkus? Nechte si poradit od zkušenější kamarádky. Nevhodně zvolené oblečení vám dokáže rázem přidat mnoho let navíc a vzbudit dojem neupraveného strašidla.

·         ÚSMĚV
Můžete být perfektně upravená, mít skvělý účes i sladěné doplňky, ale pokud se budete tvářit jako „kakabus“, na kráse vám to rozhodně nepřidá, ale přesně naopak! A proto, buďte příjemná na své okolí, nebojte se usmát a lidé ve vaší blízkosti vás hned budou vnímat mnohem lépe!