Sečení velkých travnatých ploch může být hračka

Všichni jistě víme, že údržba velké travnaté plochy je velmi náročná. Samozřejmě jen v případě, že chceme mít tuto oblast upravenou. A to je při správném využívání dané plochy více než žádoucí. Pokud nemáte tolik času, který by jste pravidelně věnovali sekání trávy, máme pro Vás řešení! Firma BÖHM s.r.o. vše zařídí a Vy můžete tuto starost hodit za hlavu. Pojďme si nyní sdělit rozšířené informace o jejich službách. Zabývají se celoroční údržbou pozemků. Ideální je při žádosti o jejich služby, mít pozemek větší než 5000 m². Na ty se především zaměřují.

Posekaná tráva

Služby, na které se zaměřují:

  • sekání trávy
  • mulčování trávy
  • likvidace náletů

Nejsou Vám tyto pojmy jasné? Vše potřebné naleznete na webových stránkách již zmiňované firmy seceni-mulcovani.cz. Ale shrňme si alespoň to podstatné a základní o těchto bodech. Při klasickém sekání trávy vznikají velké odříznuté kusy, které se pak po sesbírání odváží na skládku.

Dům s pozemkem

Při mulčování se žádná tráva nesbírá a neodváží. Při tomto procesu je tráva rozdrcena na velmi drobné kousky, které během krátké chvíle seschnou a slouží jako přírodní hnojivo. A likvidací náletů se rozumí v podstatě údržba zanedbaných pozemků. Různé čištění pozemku, nežádoucí stromy či keře, o to vše se dokáží postarat díky speciálním strojům, kterými disponují. Navíc tuto službu lze využít pro pozemky již od 1000 m²! Záleží na Vás a Vašich požadavcích, co konkrétně potřebujete. Můžete jim zaslat žádost o nezávaznou nabídku, kterou naleznete k vyplnění na jejich stránkách. Informujte se o tom, co Vás zajímá a sdělte jim své požadavky a představu. Pokud se ptáte na cenu sečení trávy , mrkněte na jejich kalkulačku a vše si spočítejte na míru! Popřípadě i rovnou objednejte. Jedná se o jednorázové nebo pravidelné služby. Tak co, hodilo by se Vám sekání Vašeho pozemku, aniž by jsme do této aktivity museli vkládat svůj drahocenný čas?