Žádáte JI o ruku?

Nejprve je nutné zdůraznit, že každá žena je jiná. Co by dostalo do kolen jednu, může být naprosto mimo pro druhou. Nejprve si musíte ujasnit, co má daná žena ráda a co preferuje. Ocení spontánní návrh bez prstenu, jen tak zvolaný při vypjaté situaci? Nebo ji to spíše urazí? Jde o zlomový okamžik nejen jejího, ale i vašeho života, určitě jej nechcete zkazit tím, že provedete něco neuváženého, čímž byste dokázal, že o ní vlastně nic nevíte.

Pokud má Vaše drahá ráda velká romantická gesta, přinášíme pár tipů. Pokud ne, žádost si schovejte ne chvíli, kdy to bude nejméně čekat. A hodně štěstí!
žádost o ruku

Zásnuby v Paříži

Paříž je naprostým „evergreenem“ romantických pobytů. Kolik mužů už pokleklo na nádherných Pařížských trávnících a ve francouzských zahradách a ulicích, nebo dokonce přímo pod Eiffelovou věží…

Pokud Vaši drahou pozvete do Paříže, můžete jí tím docela napovědět, co máte za lubem. Navodíte tím příjemný pocit očekávání a vaše vyvolená bude natěšená. Avšak příliš si nezahrávejte a nenapínejte! Mohlo by vám to napáchat více škody než užitku.

Romantická večeře

Zde opět závisí na preferencích vaší (doufejme) budoucí snoubenky. Pokud je ráda středem pozornosti, nechává se ráda obdivovat a ráda sdílí své krásné okamžiky s ostatními, dobrou volbou by mohla být večeře v krásné restauraci. Krásně se oblečete, dáte si skvělé jídlo a potom můžete před všemi pokleknout. Nebo schovat prstýnek do dezertu, či do skleničky se šampaňským. Ale s tímto raději opatrně! Nehody se stávají v těch nejnevhodnějších okamžicích.

 Pokud si však vaše milovaná raději nechává nádherné okamžiky spíše pro sebe, zvažte vlastnoručně uvařenou večeři u vás doma. Nemyslíte si o sobě, že jste dobrý kuchař? Nezoufejte, vždy se to dá nějak „zakamuflovat“. Jídlo buď objednejte, nebo vsaďte na šikovného kamaráda. A nezapomeňte, snaha se vždy cení!
nabídka k sňatku

Tip navíc:

Chcete-li si tyto nádherné vzpomínky uchovat na papíře, zvažte najmutí zásnubního fotografa. Pokud za zásnubami plánujete cestovat, na místě určení zcela jistě nějakého najdete.