Zapomeňte v sexu na různé povzbuzovače


Víte, že těmi nejlepšími sexuálními stimulanty jsou docela obyčejné „drobnosti“? Třeba takové celozrnné pečivo s luštěninovou pomazánkou, sušené ovoce a ořechy, například kokos nebo brusinky či švestky, lískové oříšky, arašídy nebo pistácie? Dopřejte si před sexem raději porci melouna nebo jahod, než povzbuzovače nepřirozeného původu. Budete-li to praktikovat častěji, možná nebudete potřebovat ani Viagru bez předpisu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/.

dívka v posteli

Alkohol – v mnoha filmech se lidé před sexem posilňují alkoholem „na kuráž“. Ve skutečnosti je to jedna z nejsilnějších brzd sexuální energie a mužské erekce. Chcete-li si užít sex bez zábran, vášnivý a rozkošný, alkohol raději odložte.

Drogy – kam se hrabe alkohol na tvrdé drogy. Že vás dovedou usmrtit, a zbytek života proměnit doslova v peklo, se ví již dávno, přesto to stále někteří zkouší a nedají si říct. Zřejmě potřebují drsnou zkušenost na vlastní kůži.

Káva – k lehkým drogám patří i kofein a k sexu vám jej nedoporučujeme, protože zvyšuje hladinu stresových hormonů, což u mužů reguluje testosteron, a může dojít i k poklesu erekce. Nežli káva s kofeinem (z kávových zrn), je lepší kávová náhražka z cikorky, například obyčejná „Melta“, ta naopak zdravě organismus povzbuzuje a podporuje tvorbu testosteronu.

ženský zadek

Cukr (sladkosti) – cukr funguje v těle jako bič. Nejen, že má vysoký glykemický index, ale zároveň vás po „nakopnutí“ velmi brzy stáhne o energii tím, že zaměstná játra, která musí sahat do vlastních rezerv, vytáhnout z těla mnoho minerálů a stopových prvků, a s nimi metabolizovat (odbourat) toxicitu vznikajících kyselin (cukr je silně kyselinotvorný). Po sladkostech z řepného cukru se budete paradoxně cítit unavení, a to u sexu není zrovna to nejlepší. Dejte si raději jablko, pomeranč, hrušku nebo banán – to je komplexní výživa s vlákninou a bioflavonoidy.

Parfém – mnoho žen si libuje v syntetických parfémech, ale řada z nich narušuje přirozený průtok energie v lidské auře a některé mohou mít neblahý vliv i na hormonální rovnováhu. Když vůni, tak raději ve formě éterických rostlinných olejů. Muži ale mají stejně nejraději vůni vašeho potu, která je pro ně nejsilnějším erotickým stimulantem.