Aby vám chemie fungovala

Mít bazén na vaší skvostné zahradě je jistě báječná podívaná, kterou se nestydíte chlubit všude, kam vkročíte. To však ještě neznačí, že máte vyhráno! Proto, aby vám bazén přinášel radost a pochopitelně i pohodové koupání, musíte pro něho udělat řadu činností, které vám bezchybnou vodu přinesou.
Protože nejen vy, ale ani vaši přátelé nebo rodina neocení to, že bude vaše voda už od pohledu odpudivá.

chlornan

Co všechno způsobí správná hladina pH?

Pokud máte po ruce pouze kvalitní přípravky na úpravu bazénové vody a máte pocit, že pořád nefungují, pravděpodobně za to může pH. Jeho hodnota musí být přesně stanovená a v případě, že se vymkne z normálu, potkáte se s tím, že ani přidávání nejlepší a nejsilnější chemie – to nezlepší.
V naší nabídce si můžete zvolit pH do bazénu, který vám jeho hodnotu upraví a docílí toho, abyste se s možným zakalením nemuseli tolik trápit. Díky optimální hladině, které se musíte držet v průběhu celé sezóny docílíte i toho, že vaše chemické přípravky začnou fungovat tak, jak mají a nesetkáte se s neúspěchem, který vám brání užívat si koupání a relax ve vodě.
Nezaměnitelným faktem je i to, že je natolik klíčové, aby byla vaše voda v rovnováze, že se vám nestane, abyste měli nějaké zdravotní potíže. A to jenom díky působení – správně ošetřené bazénové vody na vaší citlivou pokožku. Je však nutné, abyste ho pořád sledovali a v případě nesrovnalostí, okamžitě zasáhli.

textura

Jak ho správně upravit?

Ze všeho nejdříve je podstatné to, abyste zjistili, jestli potřebujete bazénový přípravek na úpravu pH snížit nebo naopak zvýšit.
K tomu vám snadno pomůže speciální tester, který byste měli mít vždy po ruce. Tuto akci budete pravděpodobně dělat v průběhu celého léta. Při správném měření zjistíte, po jakém přípravku sáhnout, aby vám pomohl docílit nejen kvalitní vody, ale i koupání, které bude nezávadné vůči vašemu zdraví.