Haffit, aby byl náš pejsek stále fit

Pokud si někdo pořídí pejska, tak by si měl v první řadě uvědomit, že se tento čtyřnohý chlupáč stává automaticky členem rodiny a bude v ní přebývat několik let, než se naplní běh jeho života. Jednou z úplně prvních otázek také bývá, čím vlastně začít pejska krmit, jak často a co vlastně celkově potřebuje pro jeho zdravý vývoj. A tak jako má člověk své potřeby a požadavky na stravu, tak jiné to nebude ani zde. Kdo chce, aby mu domácí mazlíček vyrůstal zdravě a nic mu nechybělo, tak by se měl soustředit i na jeho stravu. V první řadě by si měl uvědomit, jaké je složení potravy, kterým chce ukonejšit hladový žaludek. Mezi velmi kvalitní krmivo se řadí haffit, kdy polštářky obsahují skutečně všechno potřebné pro jeho zdravý vývoj, a ještě navíc se skládají z vybraných surovin.

pes u misky granulí

Jak zabránit zažívacím problémům?

Na to je velmi jednoduchá odpověď, pokud se bude krmit kvalitním produktem, který je skutečně na míru přizpůsobený jeho chuťovým buňkám, ale i především nutričním hodnotám, tak se dá mnohým problémům velmi snadno zabránit. V opačném případě, kdy si majitel myslí, že mu postačí nějaké levnější produkty, tak se může setkat s tím, že jeho pejsek bude trpět průjmy, zvracením, ale může se klidně objevit i alergie. Ve snaze ušetřit peníze na granulích, si může rovnou otevřít konto na veterinární klinice. Mnohdy se totiž objeví daleko závažnější onemocnění, které se musí zdlouhavě léčit a tím může být klidně i selhání ledvin, jater nebo srdíčka. Základ je vždy plnohodnotná strava, která se musí dávkovat podle váhy a věku pejska.

pes co běží a má klacek

Kvalitní krmivo na míru

Výhodou krmení Haffit je především to, že si ho majitel poskládá sám, ze surovin, které jsou čerstvé a především oblíbenou pochoutkou jeho miláčka. Česká firma, která má bohaté zkušenosti s ruční výrobou, poté po dohodě s odborníky sestaví krmivo přesně na míru, věk a plemeno psa. Pro každého psa není problém připravit jiné produkty, které jsou zpracovány vždy z čerstvých surovin. Prochází procesem výroby a k nám domů dorazí v podobě suchého krmiva. Jedná se skutečně o jedinečnou službu pro majitele i jeho mazlíčka.