Do jakého obalu vložit Huawei Y6 Prime 2018

Krytů a obalů na mobilní telefony existují tisíce, z tohoto odvětví výroby se stal výhodný obchodní artikl. Zajímavé by bylo nahlédnout alespoň na okamžik do historie a porovnat současnou rozmanitost výrobků s těmi, co lidé využívali na konci dvacátého století. Tehdy byl ovšem mobil jen „pouhým“ neviditelným spojením se světem, na monochromatickém displeji se žádné grafické zázraky provádět nedaly a surfovat po Internetu teprve ne. I rozměry telefonů byly poměrně malé, zkrátka určené výhradně pro to základní, k čemu byla původně mobilní síť vyvíjena – pro textovky a hovory.

mobil Huawei na stole

Umělecký výtvor

Výrobci na krytech a obalech nešetří nápady a vytváří neustále nové a nové variace a pro zákazníka to znamená jediné: rozhodnout se pro ten pravý. Stále častěji však vnější obal vytváří součást osobní image a stává se, že si lidé těch krytů pořizují více, ostatně jejich cena není nikterak závratná. I velice graficky propracované a kvalitně zhotovené výrobky, jejichž vzhled lze mnohdy spíš označit za umělecký výtvor, pořídíte do tří set korun.

Silikonové nebo flipové

Nejčastěji se ohlížíme po dvou typech pouzder, a sice vyrobených ze silikonu, nebo koženkových či kožených. Čím se jednotlivé Huawei Y6 Prime 2018 obaly liší?

telefon Huawei

Silikon – je poddajný a měkký a poskytuje základní ochranu zadní části přístroje. Vybírat můžete z transparentních a tónovaných materiálů opatřených potiskem, které odráží váš osobitý vkus. Výhodou silikonu je jednoduché řešení a rychlá dostupnost přístroje pro jakoukoli činnost. Pokud jej opatříte přední fólií z tvrzeného skla, máte dokonalou ochranu před poškrábáním a zároveň mobil připravený k okamžitému využití.

Flip – připomíná vrchní desky knih nebo papírového zápisníku a je v současné době světovým hitem. Chrání telefon ze všech stran, uvnitř pouzdra se nachází silikonová vložka a toto řešení je nejen praktické, ale velice pohledné. Ideální pro každou příležitost, ať už nosíte mobil po kapsách, nebo v kabelce, v aktovce, v batohu – do školy, do zaměstnání nebo na nákupy. Velmi žádané jsou obaly bez potisku, ale i mnohé grafické návrhy vypadají zajímavě a mohou vás oslovit.