Kouzelník je základ oslavy

V mladí jsme se vždycky těšili na narozeninovou oslavu, na které jsme pozvali hromadu kamarádů a rodinu. Na takové oslavě nesměl chybět dort a barevné balónky, které doplňovali atmosféru narozenin. Nejlepší však byla hromada dárků, které jsme v zápalu zvědavosti rozbalovali a trhali balicí papír. Ovšem největší perličkou na dortu byl kouzelník, který překvapil všechny hosty a to včetně dospělých.

Kouzelník (7)

Pokud jste nikdy v mládi neměli na své narozeninové oslavě kouzelníka a litovali jste toho, tak teď neudělejte stejnou chybu a dopřejte svým dětem tuto zábavu. Kouzelník je základem dětských oslav a neměl by na žádné chybět. Zaručeně nadchne všechny přítomné děti a vytvoří jim úsměv na tváři.

Kouzelník má program, který je speciálně vytvořený pro děti a věřte, že je zabaví natolik, že budete mít čas, si dát v klidu kafíčko s rodinou. Jeho triky budou děti zbožňovat a budou se snažit přijít na kloub každému triku. Mimo to jim kouzelník ukáže nějaké triky a iluze, které si budou moci zkoušet i doma. Triky a iluze však nejsou jediné, s čím se kouzelník ukáže. Mezi jeho program patří totiž i modelování balónků, a pokud děti budou chtít, mohou si odnést balónek ve tvaru zvířátek.

Kouzelník (8)

Kouzelník má však program i pro dospělé a věřte nebo ne, jeho program zaujme i ty nejstarší členy Vaší rodiny. Kouzelníka si často objednávají na akce jako je svatba, firemní večírky, ale také na nevšední akce, jako je slavnost města. Díky jeho dlouholeté působnosti má kouzelník zkušenosti s moderováním a proto není problém ho pozvat snad na jakoukoliv akci, na kterou si vzpomenete.

Na webových stránkách se můžete podívat na fotografie a videa z akcí, na kterých kouzelník vystupoval. Určitě zde najdete inspiraci i pro svojí oslavu a třeba i vy budete spokojeným zákazníkem a doporučíte kouzelníka svým přátelům. Proto neváhejte a objednejte si ho na oslavu už nyní.