Není nad pořádnou euro-kvalitu


Pokud hledáte opravdu kvalitní a rozšířený typ výměnných přepravních palet, nemá cenu hledat dál. V naší nabídce EURO palet PaletyMorava.cz nabízíme ty nejkvalitnější a nejodolnější palety na českém trhu za ty nejdostupnější ceny. Můžeme vám garantovat, že naše EURO palety splňují veškeré právní požadavky na jejich klasifikaci a parametry, takže si můžete být jisti, že u nás nakupujete zaručeně.
mapa Evropy s body
V naší nabídce ovšem nenajdete jenom nové EURO palety. Snažíme se držet krok s dobou a poskytujeme proto všem zákazníkům, kteří by si chtěli palety koupit, také možnost odkupu již jednou či vícekrát použitých palet. Chápeme totiž, že svět i myšlení jde celkově dopředu a neměli bychom tedy jenom vyrábět nové a nové, když lze opětovně použít palety, které již jednou použity byly. Právě u palet je potenciál na opětovné využití produktů mnohem větší, než u jakýchkoliv jiných řešení pro přepravu a je tak namístě, abychom se pokusili vyjít vstříc ne jen době, ale také samotným požadavkům společnosti a našich vlastních zákazníků na to, aby naše firma jednala odpovědně a ekologicky, pakliže je to možné.evropská dálnice

Přesně proto nabízíme také celou řadu služeb, které s nabídkou použitých i nových palet přicházejí, jako například odkup starých palet či oprava rozbitých palet – snažíme se tedy využít všechny palety v jejich maximálním potenciálu tak, abychom plýtvali co možná nejméně materiálem a nabídli zákazníkům stejnou kvalitu a výdrž a vůbec vlastnosti, které čekají u nových palet. Jsme jednička na českém trhu a snažíme se neustále inovovat naše pracovní i obchodní postupy tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout nejen kvalitní zboží, ale především také kvalitní služby, což dokazují stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací či kteří zanechávají své pozitivní ohlasy po celém internetu.