Psací potřeby jdou na dračku


I když se to možná ještě před pár lety zdálo jako hotová věc, psacím potřebám stále neodzvonilo. Potřebujeme je od první třídy až do práce. Učíme se s nimi psát, a i když dnes máme na všechno chytré telefony kde najdeme i poznámkový blok, psací potřeby prostě potřebujeme i v tomto případě. Výběr psacích potřeb je dnes obrovský, a můžete si je koupit v podstatě kdekoliv. S tím že je potřebujeme denně se pojí i jejich vysoká spotřeba. Používáme propisky nejen na jedno použití, ale i takové, kde se dá vyměnit náplň. Většina lidí píše propiskami, které se dají koupit nejen v papírnictví, ale i v supermarketech a také v trafikách. Propisek je všude pořád plno, ale přesto je jich málo. Ztrácíme je a často si je i zničíme.

papír a propiska

Firemní propiska je ideální
Už jste se asi někdy setkali s tím, že někdo sbírá reklamní tužky a nebo propisky. Firmy totiž propisky s jejich logem používají jako součást marketingu. Papírenské zboží je většinou korunová položka a to včetně potisku, takže by byla obrovská škoda nevyužít jejich potenciál, když jsou navíc tak levné. Propisky stojí doslova pár korun, tak proč je nepoužít jako součást vaší propagace?

Dejte je k nákupu
Nezáleží na tom, jaké služby či zboží nabízíte. Propiska se vždycky hodí, takže ji můžete dávat zdarma k jakékoliv příležitosti. Propisky s potiskem jsou ideální volba – každý ji využije, takže ji bude mít na očích hodně často, a díky tomu si zapamatuje, že jde zrovna o propisku z vaší firmy. A také se z ní může stát sběratelský předmět.

modrá propiska

Vyberte si u nás z velkého množství reklamních předmětů, které mohou potěšit nejednoho zaměstnance či zákazníka. Kromě papírenského zboží u nás koupíte třeba textilie, které patří rovněž mezi velmi populární reklamní předměty. I ty vám potiskneme a nebo na ně vyšijeme co budete chtít. A navíc za velmi příznivé ceny.