Spěcháte na prodej vozu? Je tu optimální řešení.

Mnoho z nás se i několikrát za život dostane do situace, kdy potřebuje svůj vůz, ve kterém máme leckdy uloženou velkou část svého majetku, prodat co nejdříve. Pokud je to vše ještě bez jakýchkoliv starostí, ať již administrativních či technických nebo pokud člověk nemusí řešit ukončení leasingu či úvěru a s tím spojenou administrativu, tím jedině lépe. Čím dříve to celé proběhlo, tím dříve obdržíme své finance v tomto majetku vozidla uložené. Existuje vůbec taková možnost?

Vůz na prodej

Jednoduše a rychle řečeno – ano, existuje a již mnoho let. Takové řešení, které je dnes naprosto běžné, je výkup vozidel Auta-vykup. Nejenže vám firma vykupující vozidla dokáže cenu sdělit online či telefonicky po zadání základních požadovaných parametrů vozidla a současně za vás zařídí veškeré administrativní a technické záležitosti (dokumentace při převodu vozidla, ukončení leasingu, příprava kupní smlouvy, odtah nepojízdného vozidla apod.), ale automaticky po podpisu kupní smlouvy obdržíte finanční částku okamžitě. Své finance pak můžete velmi rychle použít na to, co je zrovna akutně potřeba.

Výkup vozu

Přestože je výkup vozidel v dnešní době již zcela běžný a hojně využívaný, v některých osobách může na počátku vzbudit určité obavy. Dostanu skutečně dobrou cenu za svůj vůz? Nejedná se o nějaké podvodníky? Určitě je dobré si firmu nejdříve prověřit dle IČ, kolik let na trhu již tuto službu poskytují a také si řádně pročíst kupní smlouvu, která by měla být samozřejmostí. Ohledně ceny je možné ověření podle nabídek na internetu, kde je ovšem nutné počítat s tím, že mnohé inzeráty požadují vůz za cenu vyšší, než je reálná, zkrátka je to prvotní cena na zkoušku a reálně se vůz poté prodá za cenu nižší, navíc je potřeba více úsilí a času.

Prodej vozidel skrze kvalitní firmu na výkup vozidel s delší historií vám naopak dává větší šanci nenaletět podvodníkům při případném individuálním prodeji a následném převodu vozidla. Vždy je lepší obrátit se na profesionální instituci, která nám zajistí nejen rychlost prodeje a okamžité vyplacení částky za vůz, ale také větší bezpečnost při prodeji a převodu samotném.