Krása Vašich rukou

Krása rukou, je pro ženy důležitá. Dobře hydratované ruce bez defektů s upravenými nehty působí krásným dojmem. Jak si své nehty udržujete a upravujete, vypovídá také o Vaší osobnosti.  Nalakované nebo gelové nehty každé ruce omladí. Existují i jiné formy úpravy nehtů a to francouzská manikúra nebo japonská manikúra tzv. p-shine.

p-shine

Francouzská manikúra – je jednou z nejoblíbenějších úprav nehtů vlastních nebo gelových. Je vhodná pro ženy všech věkových kategorií a ještě nikdy nevyšla z módy. Jestli jste šikovná, pak si francouzskou manikúru vykouzlíte i doma. Potřebujete k tomu bílý, pleťový lak a transparentní lak. V drogeriích seženete sadu přímo k tvorbě francouzské manikúry obsahující vše potřebné. Jako pomůcka pro přesné nanášení vrchní bílé linky poslouží lepící šablony nebo tiskátka. Francouzská manikúra vypadá dobře na dlouhých, ale i na krátkých nehtech.

P-shine – japonská manikúra, kterou poskytujete nehtům speciální péči. Trvalou péčí pomocí p-shine se stávají nehty méně lámavé, zvyšuje se tak jejich pevnost a pružnost. Nehty se ani netřepí. P-shine manikúra je doporučována ženám, které se rozhodly sundat gelové nehty a potřebují si své přírodní nehty ozdravit. P-shine není barvení nehtů. Výsledkem takové manikúry jsou krásné lesklé nehty přirozeného vzhledu.

Lakované nehty

Gelové nehty – manikúra spočívající v nanášení UV gelu na přírodní nehty. Délku nehtu si můžete zvolit jakoukoli a stejně tak barvu. Na nehtech si můžete nechat vytvořit nejrůznější ornamenty nebo lepit kamínky či jiné ozdoby. Tato manikúra je časově náročná, a pokud se Vám některý z nehtů zlomí nebo zcela odloupne, musíte do nehtového studia.

Lakované nehty – nejběžnější manikúra, kterou lze aplikovat v pohodlí domova. K dostání je velice široká škála kvality a barev laků. Novinkou v posledních letech jsou gelové laky na nehty, které po zaschnutí připomínají gelové nehty jako od manikérky.