Skvělé světlo poskytnou, stropní led panely

Dříve se spíše dávaly do kanceláří nebo nějakých provozoven, ovšem nyní si svojí pozici udělaly i v našich domácnostech. Zkrátka dělají moderní design bytu, ale jsou také velmi praktické a úsporné. Výhodou je nejen kvalitní světlo a úspora, ale také že jsou nenáročné na prostor a prakticky některé dokážou být pomalu v jedné rovině se stropem. Někdo spíš preferuje světlo, které mu bude připomínat lustr, tudíž bude pro něj lepší závěsný typ, ale ani to není problém. Existuje totiž několik druhů a stropní led panely se dají prakticky dát kamkoliv, jen se musí zvolit správný tvar a intenzita světla.
kachlová koupelna.jpg

Posvítíme si na svůj domov

Rychle a bez blikání. Takový komfort nám klasické žárovky neposkytly. Zde se zmáčkne vypínač, a pokud dobře funguje přívod elektřiny, téměř ihned svítí požadované světlo. Samozřejmě, že pokrok jde ještě o kousek dál a tak nám nabízí světla na dálkové ovládání a tím si můžeme nastavit sílu svícení dokonce podle naší nálady. Dostatečné stropní osvětlení je základem úplně každé místnosti.
kulatá světla.jpg
Snad asi nejvíce potřebujeme světla v kuchyni a zde by se i prakticky uplatnil panel zavěšený nad kuchyňským ostrůvkem. Ideální je zakoupení všech potřebných komponentů a tak mít možnost ovladačem nastavit požadovanou sílu světla. Naopak například nad jídelním stolem můžeme instalovat panel, který bude mít přisazený rám nebo bude úplně zapuštěný například v sádrokartonu. Možností se nabízí několik a pouze na nás bude záležet, jak se rozhodneme.
ploché stropní svítidlo.png

Teplota světla

Každý světelný zdroj má svoji speciální teplotu. To neznamená, že zapneme světlo a bude nám ještě v domácnosti šetřit topení. Teplota popisuje barvu světla a udává se v Kelvinech. Lidstvo odjakživa reaguje na světlo právě podle jeho identity. Barva světla charakterizuje, jak my budeme vnímat osvícení. Běžně se mluví o teplé nebo studené bílé, neutrální bílé nebo i o denním bílém světle. Všechny dostupné informace máme dostupné přímo u produktu, takže snadno můžeme zjistit, jak moc tento panel bude vyhovovat našim podmínkám a představám.