Tohle zboží se rozhodně hodí

Každý z nás si někdy kupoval ledničku. Samozřejmě za účelem uchování potravin. Součástí tohoto spotřebního zboží je mnoho dalších komponentů, bez kterých bychom se těžko obešli, až na jeden, který je poměrně malý a skutečně některými uživateli opomíjený v užívání. Jedná se o malý zásobník na led. V podstatě slouží k tomu, jak rychle vytvořit kostky ledu do nápoje.
ruka u lednice
Díky tomu, že se do něj nalije určité množství vody a položí na rovnou plochu, abychom si ji opět nevylili, ale samozřejmě na nevhodné místo, tak není moc využívaný k této činnosti. Mnoho uživatelů jej zkrátka vyndá a nepoužívá.
nezařízená kuchyň
Daleko praktičtější jsou totiž přímo sáčky na led, pokud ovšem nekoupíme rovnou ledničku, která má zabudovaný produkt na výrobu ledu. Do sáčků se jednoduše napustí voda, ihned se začnou tvarovat oddělené bochánky, které se po naplnění samovolně uzavřou, tudíž voda skutečně nevyteče ven. Do truhličky mrazáku se dá prakticky vložit kamkoliv a nemusí to být zrovna rovný povrch, což je výhoda. Co ale s malým plastovým zásobníkem na led? Je to skutečně zbytečné zboží, které se stejně jen tak někam založí? Může i nemusí, pár rad by se mohlo hodit.
ledové kostky
–          Čerstvé bylinky z vlastní zahrádky jsou ideálním doplňkem našich pokrmů. Když je nasekáme a zalijeme olivovým olejem, tak po zmrazení máme skvělé kostičky jako voňavou přísadu do pokrmů. Když jsou zmražené, tak se mohou vydloubat do uzavíratelného sáčku a takto si lze udělat prima zásobu na zimu.
–          Jedlé květy se dají vložit do přihrádek a zalít trochou vody. Vhozením pak do nápoje vytvoří nejen krásnou dekoraci drinku, ale i vytvoří pěkný design.
–          Vytvořit se dají velmi rychle ravioly. Přes formu na led přetáhneme plát těsta, pěkně ho zamačkáme do chlívečků a dáme náplň podle chuti, pak natáhneme další plát těsta a přitiskneme. Nožem pak v pevných spojích odkrájíme a můžeme vařit.
–          Pokud rádi malujeme, tak zde máme pestrobarevnou malířskou paletu. Barvičky se nebudou nijak míchat dohromady.
–          Když navrtáme dírky do chlívečků, zasypeme zeminou, tak rázem můžeme předpěstovat různá semínka rostlinek.
–          Také lze malé přihrádky využít na drobné šperky, šitíčko, doplňky stravy, kancelářské pomůcky a podobně.
Jak je vidět, žádné zboží není zbytečné a dá se prakticky využít.